akai logo akai logo

Lifting i laminacja rzęs

 

LIFTING I LAMINACJA RZĘS

Szukasz naturalnego efektu, który sprawi, że rzęsy będą bardziej widoczne, uniesione i odżywione?

To coś dla Ciebie!

Lifting rzęs to innowacyjna metoda długotrwałego podkręcenia i uniesienia rzęs przy samej nasadzie, dając efekt wydłużenia. Dodatkowo odżywia i pielęgnuje rzęsy. Pozwala na uzyskanie naturalnego efektu a zarazem podkreślenia oprawy oka.  Laminacja rzęs utrwala ten efekt utrzymując go na około od 6 do 8 tygodni. Koloryzacja sprawia, że rzęsy zyskują czarny kolor i możemy zapomnieć o tuszowaniu rzęs.

Zabieg liftingu  na rzęsy polecany jest dla Pań o rzęsach trudnych, mało podkręconych lub prostych, które nawet za pomocą zalotki nie są w stanie podkręcić rzęs. Po wykonaniu rzęsy posiadają ładny skręt, a oczy nabierają wyrazistości.

 

 

 

Czy Lifting niszczy naturalne rzęsy?

Zabieg nie obciąża rzęs, dzięki czemu wyglądają naturalnie i pozostają miękkie. Efekt utrzymuje się przez cały cykl życiowy, czyli nawet do ośmiu tygodni. Włoski nie odkształcają się, dlatego subtelnym efektem LVL Lashes można cieszyć się przez długi czas. Spojrzenie podkreślone metodą LVL Lashes przykuwa uwagę i nabiera  wyrazistości.

Przeznaczony jest dla Pań ceniących sobie naturalny a zarazem wyrazisty wygląd oczu.

Chociaż reakcje uczuleniowe są niezwykle rzadkie, zalecamy wykonanie próby uczuleniowej (na co najmniej 24 godz. przed zabiegiem) w celu upewnienia się, że nie występują żadne objawy alergii czy podrażnienia. W przypadku rezygnacji klientki z próby uczuleniowej obowiązkowe jest podpisanie karty Klienta zwalniającej z ewentualnej odpowiedzialności odszkodowawczej.

Akai - Salon Kosmetyczny | Aneta Madejka