akai logo akai logo

MIKRODERMABRAZJA

MIKRODERMABRAZJA

Mikrodermabrazja jest rodzajem mechanicznego peelingu z jednoczesnym stymulowaniem odnowy komórkowej. Jest metodą, która pozwala na kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka, warstwa po warstwie aż do uzyskania żądanego efektu. W wyniku działania mechanizmu zasysania próżniowego, na którym oparta jest praca urządzenia, można zaobserwować dodatkowe efekty terapeutyczne: regenerację i uelastycznienie skóry, wzmożoną cyrkulację krwi w obszarze zabiegu, lepsze odżywienie komórek, wzmocnienie mechanizmów obronnych skóry, wzrost produkcji kolagenu i elastyny.
Widoczne rezultaty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Z każdą sesją efekty się potęgują, skóra staje się coraz bardziej gładka, miękka, elastyczna i świetlista. Nabiera zdrowego wyglądu i kolorytu. Wysoką skuteczność obserwuje się również w przypadkach, w których zawodzą tradycyjne metody kosmetyczne. Rozstępy i blizny stają się miej widoczne, plamy i przebarwienia jaśnieją lub całkowicie znikają.
Zabieg mikrodermabrazji przynosi skórze tak wiele korzyści, że każda z nas powinna skusić się na jego wykonanie przynajmniej kilka razy w roku. Dzięki temu skóra będzie niezwykle gładka, a wszelkie procesy jej starzenia zostaną spowolnione.

Akai - Salon Kosmetyczny | Aneta Madejka