akai logo akai logo

Infuzja tlenowa

INFUZJA TLENOWA

 

Infuzja tlenowa polega na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą tlenu. Jest to nowatorski sposób odmładzania skóry, jej nawilżania oraz redukcji zmarszczek.

Zabieg ten łączący w sobie dwie technologie: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym (100%) i sprężonym. Infuzja tlenowa jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla toksyny botulinowej. Skuteczność dostarczania preparatów jest porównywalna z mezoterapią, a zabieg przyjemny i komfortowy.

Spektakularne efekty osiągamy dzięki skoncentrowanym składnikom aktywnym zawartym w preparatach. Stosujemy m.in kwas hialuronowy, ekstrakty z kawioru ,peptydy, antyoksydanty oraz witaminy.

Zabiegi infuzji tlenowej są przeznaczone dla każdego. W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, czynników zewnętrznych, zmieniając strukturę i kondycję skóry i to już po pierwszym zabiegu. Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo, jako idealny zabiegi „bankietowy” a także w serii jako kuracja poprawy struktury skóry. Jest on całkowicie bezbolesny i trwa około godziny. Po pierwszym zabiegu efekty napięcia i wygładzenia skóry, spłycenie zmarszczek, nawilżenie, promienność skóry oraz napięcie konturów pojawiają się od razu. Dla bardziej trwałego efektu zalecana jest seria zabiegów. Zaleca się by serie były powtarzane dwa razy do roku lub po uzyskaniu oczekiwanego efektu raz w miesiącu dla jego podtrzymania. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i bezpośrednio po jego przeprowadzeniu można normalnie wrócić do codziennej aktywności.

Infuzja tlenowa za pomocą hiperbarycznego tlenu nie powoduje żadnych niepożądanych efektów.

Akai - Salon Kosmetyczny | Aneta Madejka