akai logo akai logo

Elektrostymulacja

 

ELEKTROSTYMULACJA

Proponujemy Państwu nieinwazyjne, całkowicie bezpieczne i przede wszystkim bardzo skuteczne zabiegi odchudzające, dzięki którym pozbędziesz się zbędnych kilogramów i nareszcie poczujesz się komfortowo we własnym ciele.

Podczas zabiegu delikatne, lecz głębokie impulsy elektryczne stymulują kompleksowo tkankę powierzchniową i przenikają w głąb skóry. Elektrostymulacja mięśni to zabieg elektroleczniczy, zwany także elektrogimnastyką mający na celu wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Prąd pobudza mięśnie do rytmicznych skurczów porównywalnych z tymi, jakie pojawiają się podczas ćwiczeń fizycznych.

Gimnastyka powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu. Efektem przemiany tkanki tłuszczowej w mięśniową jest widoczna utrata centymetrów. Urozmaicone zabiegi, w których wykorzystuje się kombinacje dziewięciu różnych przebiegów prądów pozwalają likwidować niedoskonałości sylwetki mające wpływ na estetykę wyglądu ciała i samopoczucie oraz zmniejszać problemy zdrowotne.

Zaletą takiego treningu jest fakt, że nie obciąża on serca. Dzięki temu urządzeniu możesz zrzucić zbędne kilogramy w bardzo krótkim okresie czasu, gdyż wykorzystuje ono stymulację punktową. Jest to najlepsza metoda zrzucenia zbędnych kilogramów i uzyskania smukłej sylwetki. Jest to zabieg niezwykle skuteczny przy prowadzeniu kuracji wyszczuplających.

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 602853069.

Salon kosmetyczny AKAI Aneta Madejka Zaprasza.

Akai - Salon Kosmetyczny | Aneta Madejka