akai logo akai logo

Dermomasaż – zabieg wyszczuplająco modelujący ciało

DERMOMASAŻ – WYSZCZUPLAJĄCO – MODELUJĄCY ZABIEG PODCIŚNIENIOWY

W związku ze zbliżającym się latem warto więcej troski poświęcić skórze całego ciała, pozbyć się cellulitu czy nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Kosmetologia dysponuje bardzo skutecznym zabiegiem o wielokierunkowym działaniu na tkanki, który pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu, ale również redukcji lokalnych otłuszczeń i ujędrnieniu skóry – masażem próżniowym.

W masażu próżniowym poza mechanicznym uciskiem, dodatkowo zostaje wykorzystane podciśnienie. Do zabiegu wykorzystywana jest aparatura, zaopatrzona w końcówki, które zasysają skórę do środka. Mogą to być także szklane lub gumowe bańki. Poprzez dobór rodzaju i wielkości końcówek do okolicy podlegającej zabiegowi oraz mocy wykorzystywanego podciśnienia, istnieje możliwość dopasowania zabiegu indywidualnie do potrzeb klienta. Zabieg działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, dzięki czemu następuje rozbicie komórek tłuszczowych, likwidacja cellulitu oraz modelowanie sylwetki.

Oddziaływanie masażu próżniowego na tkanki                        

Zabieg usprawnia krążenie wewnątrztkankowe, eliminuje toksyny, przyspiesza rozkład tłuszczu w głębokich warstwach tkanki podskórnej, zmniejsza retencję wody oraz wspomaga regenerację skóry i w widoczny sposób wspomaga przywrócenie jędrności skórze. Dzięki działaniu próżni cząsteczki tłuszczu wchłaniane są przez tkanki. W ten sposób zostają zredukowane miejscowe jego nagromadzenia. Z tego powodu masaż próżniowy jest zazwyczaj używany do modelowania sylwetki i usuwania kumulacji tkanki tłuszczowej lub cellulitu. Wielokomórkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu, ale również pozwala zmniejszyć rozstępy i blizny.

Częstotliwość zabiegów

Kuracja zabiegów dermomasażerem obejmuje od 6 do 15 zabiegów, najlepiej dwa razy w tygodniu. Po wykonanej serii zaleca się jeden zabieg w miesiącu dla podtrzymania efektów. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zalecane jest stosowanie masażu podciśnieniowego w serii.

 

Zadzwoń aby umówić wizytę lub gdy masz pytania dotyczące zabiegu – 602853069.

Salon kosmetyczny AKAI Aneta Madejka Zaprasza.

Akai - Salon Kosmetyczny | Aneta Madejka